Goedzak actie van de Albert Heijn

Ook dit jaar steunen AH Bemmel, AH Malden, AH Wijchen, AH Daalseweg en AH Meijhorst onze stichting, Hierdoor worden weer vele kinderen van gezinnen met financieel nood geholpen aan speelgoed in deze dure dagen.

Niet alleen met Sinterklaas en met Kerst maar het gehele jaar door, bijvoorbeeld voor hun verjaardag krijgen deze kinderen gratis speelgoed wat wordt geschonken door Albert Heijn en vele donateurs.

Huisraad, speelgoed en kleding kunt u het hele jaar inleveren op de opslag van onze stichting Lankforst 5494 te Nijmegen op Dinsdagen en Donderdagen geopend tussen 10.00 en 14.00 en op de Zaterdagen geopend tussen 10.00 en 12.00

Wij willen dan ook iedereen bedanken die het mogelijk maken dat wij dit kunnen blijven doen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *