Sinterklaas feest

Ook dit jaar sponsort Albert Heijn de allerkleinste onder ons, de speelgoed zakken worden wederom aan Stichting Gratis2deKansje gegeven , wij verdelen dit speelgoed gratis onder onze klanten om zo de kinderen fijne feestdagen te bezorgen. Onze vrijwilligers gaan hiermee cadeau pakketten maken voor de kinderen en dat wordt een hele klus.

Het afgelopen jaar heeft onze stichting 650 nieuwe klanten ingeschreven, hulp is dus hard nodig.

Albert Heijn helpt ons met speelgoed en inpak materiaal, en daar zijn we heel erg blij mee.                                 

We zijn nu nog op zoek naar lekkers om bij de pakketten te doen. Stichting Gratis2deKansje vraagt hierbij om uw hulp, wie wilt ons helpen om de speelgoed pakketten compleet te maken met strooigoed of zijn er mensen die een financiële donatie willen doen om deze actie tot een groot succes te maken?

Vooral met de feestdagen is het financieel extra zwaar voor deze gezinnen, helaas zijn daar vele kinderen de dupe van, wij proberen deze gezinnen in deze dagen zo veel mogelijk bij te staan.

Strooigoed kan ingeleverd worden op de Meijhorst 1400 geopend dinsdag, woensdag en donderdag tussen 10.00 en 16.00

Indien u een financiële bijdrage wilt leveren kan dit op rekening nummer NL43 RABO 0312 4856 54

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *